Hakkımızda

ERSEN GİYİM olarak; okul kıyafetleri üretiminde 25 yılı aşan üretim boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi,siz değerli müşterilerimizle paylaşmaktan onur duyarız. Kurulduğu günden itibaren tekstil konusunda üretim yapan firmamız ,650 m2 alanda 50 kişilik uzman kadroyla geniş bir makine parkuruna sahip olup, yüksek kapasitede üretim yapmaktadır. Ayrıca 250 m2 alanda 15 kişilik uzman kadrosuyla mont üretimi, 300 m2 alanda 10 kişilik uzman kadrosuyla serigraf ve dijital baskı yapılmaktadır. Ayrıca tasarımda ve pazarlama departmanımızda uzman kadromuzla siz değerli müşterilerime hizmet vermekteyiz.

Misyonumuz

Ersen giyim, değişim gerekliliğini önceden okuyan, hızlı değişim sürecinde duracağı yeri doğru tespit ederek büyüme odaklı stratejiler geliştiren, yatırımlarıyla ülke ekonomisine katkıda bulunan kurumsal kültürün bir parçası olarak toplumsal alandaki faaliyetleri ile sosyal gelişime hizmet vermeyi amaç edinmiş, yalnızca üretime değil, tasarımda , sunumda, pazarlama faaliyetlerinde, tanıtımda ve satış sonrasında kalite sunmayı hedef edinen, iş ortakları, müşteri ve tüketicileri ile güvene dayalı ilişkiler kurarak işleri sürdüren bir misyona sahiptir. Değerli müşterilerimiz, sizlere odaklı çalışma stratejisi ile ‘ en iyi ’ olmayı hedeflemek, insan kaynaklarına gereken önemi vermek, gelişimin kaynak yaratmaktan geçtiğini unutmamak, iş ahlakını, dürüstlüğü olmazsa olmaz koşul haline getirmek ve ülkemize üretim alanında güç katmanın verdiği bilinç ile yolumuza devam etmek temel ilkemizdir.

Vizyonumuz

Sektörde değişimleri ön gören dinamik yapısıyla ERSEN GİYİM, liderlik, özgünlük ve yenilikçilik vizyonuna sahiptir. Türk ekonomisine duyduğumuz güvenle, sektörde uygulamakta olduğumuz odaklanma ve değişimi yönlendirebilme stratejisi bu vizyonun bir parçasıdır. Kurumumuz yatırımlarıyla ülke ekonomisinin katılımcılarından biri olmayı, büyüme ve karlılık potansiyelleri ile daha fazla katma değer üretmeyi, ekonomik büyümenin yanı sıra kurumsal vatandaşlık kültürünü geliştirerek sosyal gelişime katkıda bulunmayı ve örnek bir kurum olarak sektöründe öncülük etmeyi vizyon edinmiştir.

Tüm bileşenleri ile ERSEN GİYİM, kurulduğu ilk günden beri ilkleri sunma, öncü olma ve liderlik etme özelliklerini başarı ile geliştirmeye devam edecektir.

Kalitede süreklilik, uygun fiyat, karşılıklı güven ve dürüstlük kavramları firmamızın vizyonumuzu oluşturan temel ilke ve değerlerimizdendir.

ERSEN GİYİM, bu ilke ve değerlere bağlı kalarak siz değerli müşterilerimizin çözüm ortağı olacak ve sektörde marka olma yolunda emin adımlarla ilerleyecektir. ERSEN GİYİM, değişmez üretim prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalite prensibiyle çalışan ERSEN GİYİM, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteklerinize teşekkür eder.

İmalathanemiz